Reprezentare legala CPR in cadrul LRS

Decizii, anunturi si rezolutii ale CTDA
Avatar utilizator
gyorg
Mesaje: 670
Membru din: 23 Ian 2008, 10:46
Localitate: Ilfov
Contact:

Reprezentare legala CPR in cadrul LRS

Mesajde gyorg » 26 Mai 2020, 13:34

Stimati conducători ai LRS,

In atentia Consililui Director,

Subsemnatul Constantin Lucian, în calitate de vicepresedinte al Clubului Sportiv al Pescarilor de Răpitori, vă rog să-mi comunicați dacă Dnul Stefan Daniili Dinu (secretar al Clubului Pescarilor de Răpitori) are sau a avut vreodată imputernicire din partea clubului nostru să ne reprezinte, din partea mea sau a Dnul presedinte Ovidiu Ristivan.

După cunoștiințele noastre, Dnul Stefan Dinu și-a arogat statutul de președinte al clubului nostru, fără să aibă o hotărârea a Adunării Generale în acest sens.

Considerăm tradiv să vă anunțăm că orice decizie de numire in conducerea ALRS, vot in cadrul AG sau alte calități detinute de Dnul Dinu sunt nule.

Atașam dovada faptului că Clubul Pescarilor de Răpitori este condus de catre Ovidiu Ristivan, in calitate de presedinte, Constantin Lucian in calitate de vice si D-nul Dinu Stefan Daniili in calitate de secretar.

In baza acestui fapt constatat si reclamat de noi, vă rugăm să luați măsurile legale ce se impun și să ne comunicați decizia Dumneavoastra!

Deasemenea, vă rugăm să ne confirmati dacă Clubul Pescarilor de Răpitori are dreptul la doi reprezentanti in conducerea LRS, și care sunt aceeia in acest moment?

Lucian Constantin
Vicepresedinte CPR

P.S. Daca Dnul Dinu prezintă demisia mea trimisă in 2015, extrasul din Registrul Asociatiilor eliberat in 09.01.2020 certifică faptul că acestă demisie nu a fost aprobata in Adunarea Generală, drept urmare nu a fost nici inregistrată in Registru Asociatilor si Fundatii, ca acestă demisie să-și producă efectul.

Adresă trimisă pe email către Consiliu Director al LRS, in data de 26.05.2020.

Yulyan1975
Mesaje: 2
Membru din: 04 Aug 2016, 22:38

Re: Reprezentare legala CPR in cadrul LRS

Mesajde Yulyan1975 » 30 Mai 2020, 12:48

Bla bla bla, un nou episod din Vulpita. Gyorg vroiai sa votezi cu doua maini?

Avatar utilizator
gyorg
Mesaje: 670
Membru din: 23 Ian 2008, 10:46
Localitate: Ilfov
Contact:

Re: Reprezentare legala CPR in cadrul LRS

Mesajde gyorg » 30 Mai 2020, 20:03

Yulyan1975 scrie:Bla bla bla, un nou episod din Vulpita. Gyorg vroiai sa votezi cu doua maini?


N-am fost lăsati să votăm nici cu una :) Tradus: o măsură ILEGALĂ, așa cum este și decizia CD de excludere

Yulyan1975
Mesaje: 2
Membru din: 04 Aug 2016, 22:38

Re: Reprezentare legala CPR in cadrul LRS

Mesajde Yulyan1975 » 31 Mai 2020, 10:51

Pai si de ce nu ai semnalat asta cand s-a tinut adunarea LRS, reprezentantii cluburilor trebuie sa prezinte o delegatie din partea acestora.
Ii greu pt tine acum deoarece ai fost tras pe line moarta, dar trebuie sa iti asumi greselile facute.

TEO
Mesaje: 496
Membru din: 16 Mai 2010, 21:47

Re: Reprezentare legala CPR in cadrul LRS

Mesajde TEO » 04 Iun 2020, 10:11

8)
Buna ziua
Pluralitate de infractiuni ....inainte de sedinta , de adunarea extraordinara nu s-a verificat calitatea celor prezenti cu drept de vot ???...bine ,o mica eroare a organizatorilor adunarii extraordinare...
Deci, decizia adunarii extraordinare este NULA !!! ...ce ghinion pe noua conducere a LRS :P ...AG.NULA, PANDEMIE ....
Cristi Albu :lol: votul tau nu mai conteaza..bine nu numai al tau :P :lol:

TEO
Mesaje: 496
Membru din: 16 Mai 2010, 21:47

Re: Reprezentare legala CPR in cadrul LRS

Mesajde TEO » 04 Iun 2020, 11:45

8) Eu cred ca Dinu a fost admis in juriu in necunostinta de cauza , eu zic sa.l scuzam :lol:


Înapoi la “Decizii, anunturi si rezolutii CTDA”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori