Amanare etapa VA

Calendar competitional, clasamente, desfasurare concursuri - divizia MASTER
Avatar utilizator
sorin15
Mesaje: 470
Membru din: 16 Ian 2008, 19:24
Localitate: Brasov

Re: Amanare etapa VA

Mesajde sorin15 » 02 Sep 2013, 19:44

Multumim,

Etapa de la VA va avea loc la data initiala, nu a fost posinila amnarea ei, am vb si eu astazi cu Iancu despre acest subiect.

Va multumesc
Sorin Buculei
Bucovina Spinning Club

Avatar utilizator
petre german
Mesaje: 87
Membru din: 14 Ian 2008, 16:35

Re: Amanare etapa VA

Mesajde petre german » 03 Sep 2013, 08:29

CP-ule, o sa-ti explic mai pe sleau, treburi de-astea gen "cum e mai moral" se pare ca n-au succes la tine.

Sa presupunem ca un domn - concurent la Master la fel ca noi- a asteptat cuminte ca LRS sa definitiveze calendarul competitional 2013 dupa care a dat fuga la o agentie de turism si si-a cumparat o excursie externa care a presupus un efort financiar considerabil (daca e vorba de niste mii de lei sau de euro nici nu mai conteaza). Citind pe forum ca sunt unii care insista pentru amanarea concursului exact pt. weekendul cand el urma sa fie plecat din tara cu toata familia, a dat fuga la agentie inapoi... si surpriza! biletele nu pot fi returnate decat cu pierderea a aproape 70% din suma. Cu toate astea si vazand ca te-ai suparat atat de tare incat ai inceput sa-i jignesti pe cei care nu sunt de acord cu tine (tipic pentru un lord englez, dealtfel), omul - intelegator- accepta totusi schimbarea de data si amanarea concediului cu conditia ca tu sa suporti pierderea de bani.
Carevasazica acum e simplu, amanarea e la mana ta. Cum facem?
Berea sa zicem c-o dau eu, desi nu prea meriti.
Ultima oară modificat 04 Sep 2013, 08:23 de către petre german, modificat de 2 ori în total.
DRILL- primul club de spinning din Romania

Avatar utilizator
c_p
Mesaje: 138
Membru din: 14 Oct 2009, 20:35

Re: Amanare etapa VA

Mesajde c_p » 03 Sep 2013, 09:49

Bun, ai dreptate, moralistule.

Berea bea-o singur!

cezar
Mesaje: 56
Membru din: 01 Mai 2008, 22:50
Localitate: Bucuresti

Re: Amanare etapa VA

Mesajde cezar » 04 Sep 2013, 08:42

sorin15 scrie:Multumim,

Etapa de la VA va avea loc la data initiala, nu a fost posinila amnarea ei, am vb si eu astazi cu Iancu despre acest subiect.

Va multumesc


Perfect, multumesc si eu.
Va doresc un concurs placut!
Cine are urechi de auzit, sa auda !


Înapoi la “DIVIZIA MASTER”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori