Lista inscrisi - Etapa I CORMORAN

Calendar competitional, clasamente, desfasurare concursuri - divizia OPEN
Avatar utilizator
DVlad
Mesaje: 28
Membru din: 15 Mar 2013, 10:04

Re: Lista inscrisi - Etapa I CORMORAN

Mesajde DVlad » 10 Apr 2013, 11:54

Imi pare rau ca in zilele noastre si la nivelul technologic la care am ajuns sa se produca asemenea erori.Ar trebui imbunatatite metodele de arbitraj. Ma intreb, daca eu imi rataceam copia mea, mi-o lua vantul sau cine stie... Ce se intampla? De ce doar noi concurentii sa fim raspunzatori si nu si ceilalti ce au participat la aceasta eroare? Si noi si arbitrii suntem oameni nu? Orice s-ar intampla nu o sa mai accept scuze. Iar chestia ca asa este regulamentul, ca avem o ora de contestatii, ar trebui judecat dupa caz parerea mea. Cu toate astea apreciez gestul presedintelui Ligii de a recunoaste public castigatorul. Cea ce am patit eu trebuie sa fie invatatura de minte pentru toata lumea, iar cei din Board-ul ligii nu ar trebui sa se culce pe o ureche si ar trebui sa fie mai atenti pe viitor. Fire intinse tuturor si mult succes!

Avatar utilizator
m.teodorescu
Mesaje: 262
Membru din: 25 Ian 2008, 16:19
Contact:

Re: Lista inscrisi - Etapa I CORMORAN

Mesajde m.teodorescu » 12 Apr 2013, 20:39

O etapa in care , am avut mult de furca cu stiucile , lucru care ne-a placut cu siguranta tuturor.
O pista excelenta , care cu siguranta se preteaza pentru viitoarele concursuri ale LRS.

asa am vazut noi aceasta etapa..
http://www.afc.org.ro
Mircea Teodorescu
www.afc.org.ro


Înapoi la “CNS - PESCUIT DIN BARCA”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori