Etapa III Rogojesti - OPEN

Calendar competitional, clasamente, desfasurare concursuri - divizia OPEN
Laurentiu Andronic
Mesaje: 690
Membru din: 13 Aug 2008, 11:02
Localitate: Bucuresti

Re: Etapa III Rogojesti - OPEN

Mesajde Laurentiu Andronic » 26 Aug 2013, 19:31

Felicitaricastigatorilor !
Un concurs foarte frumos cu mult peste , totul a fost super !
La urmatorul concurs voi incerca sa vin cu un motor care sa si functioneze normal :cry:

Gicu
Mesaje: 19
Membru din: 17 Mai 2011, 23:55

Re: Etapa III Rogojesti - OPEN

Mesajde Gicu » 26 Aug 2013, 20:45

Si eu felicit castigatorii, participantii (concurenti, arbitri, organizatori) si mai ales acel 237 (DOUASUTETREZECISISAPTE!!! ) din prima mansa. (Recunosc ca m-am uitat pe clasamentul ala de cateva ori, in cateva zile, sa ma conving ca nu e gresit). Bravo Loco!!!
George Voicu

Avatar utilizator
Mihai Nicoara
Mesaje: 16
Membru din: 31 Ian 2012, 23:11
Localitate: Suceava
Contact:

Re: Etapa III Rogojesti - OPEN

Mesajde Mihai Nicoara » 27 Aug 2013, 12:17

Multumesc tuturor pentru urari dar in mod special, multumesc arbitrilor care au avut rabdarea de a masura atata biban. As fi vrut sa le vedeti fetele la prima mea masuratoare ce a avut loc la 10.15 min.
223 de pesti punctabili in trei ore si un sfert, insemnand o medie de 68 pesti pe ora.
Nu vreti sa stiti cam cum arata mainile mele si trusa de naluci. :D
Inca odata le multumesc arbitrilor.

Gicu
Mesaje: 19
Membru din: 17 Mai 2011, 23:55

Re: Etapa III Rogojesti - OPEN

Mesajde Gicu » 27 Aug 2013, 17:22

Poate ar trebui sa ne spui (scrii) "povestea celor 237 de bibani". Toata!!! :)))
George Voicu

Avatar utilizator
Mihai Nicoara
Mesaje: 16
Membru din: 31 Ian 2012, 23:11
Localitate: Suceava
Contact:

Re: Etapa III Rogojesti - OPEN

Mesajde Mihai Nicoara » 28 Aug 2013, 11:51

Gicu scrie:Poate ar trebui sa ne spui (scrii) "povestea celor 237 de bibani". Toata!!! :)))


Gicule...chiar mi-ai dat o ideie. Cine stie? Poate mai invata cineva lucruri noi. Asa in mare le-am spus fara ezitare dupa concurs. Sigurul lucru pe care-l regret, e ca nu am si aratat cu ce am prins. Dar daca scriu ceva, o sa fac si poze fara doar si poate.

vali
Mesaje: 1535
Membru din: 14 Ian 2008, 20:57
Localitate: cluj-napoca

Re: Etapa III Rogojesti - OPEN

Mesajde vali » 31 Aug 2013, 16:10

Dupa cele 3 luni de stat pe "BARA" datorate in special moderatorului "impartial" (tine-o tot asa :lol: ) pot si eu in sfirsit sa felicit cistigatorii etapei de la Rogojesti si sa astept cu sufletul la gura aparitia unui frumos articol sau chiar o carte la o editura importata despre stilul . modul si "secretele " pescuitului la biban pe apa mica.
Vorba autorului poate mai invatam si noi cite ceva. :lol:

P.S. Din pacate si cu regret in suflet trebuia sa spun ca mi-a fost dat la ROGOJESTI sa particip la cea mai anosta , saraca si lipsita de fast festivitate de premiere din istoria participarilor mele la competitiile de spinning.
Nu e cazul sa dau vina pe nimeni , vreau doar sa trag un semnal de alarma ca lucrurile NU ARATA deloc bine in 2013 nici pt Master si cu atit ma putin pt. OPEN.
De salutat si de apreciat implicarea presedintelui LRS, Sorin Buculei care a facut totul ca si aceasta etapa sa se tina , pe TIMPUL, BANII si pe NERVII lui.
Poate si pt. faptul ca a ramas SINGURUL ORGANIZATOR de etape lucrurile arata astfel la OPEN.
Rusinica si celor ce au promis ca se vor implica si vor ajuta LRS sa-si indeplineasca atributiunile in ceea ce priveste organizarea etapelor ....vezi Belis Master si Open si nu numai. :oops: :oops: :oops: :oops:
pescuitul nu e tir cu arcul asa ca...insistati.
vali 136 stratonov

Avatar utilizator
gabi udila
Mesaje: 819
Membru din: 14 Ian 2008, 22:29
Localitate: craiova
Contact:

Re: Etapa III Rogojesti - OPEN

Mesajde gabi udila » 31 Aug 2013, 18:46

te maninca rau de tot.
parca vad ca ti-o iei iar.

vali
Mesaje: 1535
Membru din: 14 Ian 2008, 20:57
Localitate: cluj-napoca

Re: Etapa III Rogojesti - OPEN

Mesajde vali » 31 Aug 2013, 19:59

De ce sa mi-o iau gabie,am mintit cumva?oare supara pe cineva adevarul?
pescuitul nu e tir cu arcul asa ca...insistati.
vali 136 stratonov


Înapoi la “CNS - PESCUIT DIN BARCA”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori