Stefan, nu cred c-ai pus bine grupele. Ai primii 11 concurenti cu puncte repartizati corect (Ciortan, Andronic, Bondrea, Degeratu, Copuzean, Ivan, Morcovescu, Cheta, Hangan, Stan si Lung) dupa care in ordine alfabetica ar fi:
- Avasiloaie (gr.2)
- Boanta (gr.1)
- Buculei I (gr.2)
- Buculei S (gr.1)
- Dinu (gr.2)
- Gheorghita (gr.1)
- Jarda (gr.2)
- Livadaru (gr.1)
- Mazilu (gr.2)
- Nicoara (gr.1)
- Olareanu (gr.2)
- Stratonov (gr.1)
Lista achitati Cupa Rogojesti
Re: Lista achitati Cupa Rogojesti
Regulamentul spune că:
5.26 Distribuirea in grupe a sportivilor care nu au participat la campionatul din anul in curs se face dupa criteriul ordinii alfabetice
5.27 Daca numarul sportivilor nu este divizibil cu numarul de sectoare, sportivii ramasi se vor distribui prin tragerea la sorti a grupei.
Deci, Vali Stratonov nu nimereste neaparat in grupa 1 ci prin tragere la sorti la sedinta tehnica poate sa fie distribuit si in grupa 2
5.26 Distribuirea in grupe a sportivilor care nu au participat la campionatul din anul in curs se face dupa criteriul ordinii alfabetice
5.27 Daca numarul sportivilor nu este divizibil cu numarul de sectoare, sportivii ramasi se vor distribui prin tragerea la sorti a grupei.
Deci, Vali Stratonov nu nimereste neaparat in grupa 1 ci prin tragere la sorti la sedinta tehnica poate sa fie distribuit si in grupa 2
- StefanDinu
- Mesaje: 2559
- Membru din: 14 Ian 2008, 16:29
- Localitate: Bucuresti
- Contact:
Re: Lista achitati Cupa Rogojesti
am refăcut grupele:
Grupa A
Ciortan Florin
Bondrea Fanica
Copuzeanu Traian
Morcovescu Marian
Hangan Constantin
Lung Marius
Boanta Robert
Buculei Nucu
Gheorghita Marcel
Livadaru Marius
Nicoara Mihai
Grupa B
Andronic Laurentiu
Degeratu Stefan
Ivan Robert
Cheta Bogdan
Stan Georgica
Avasiloaie Catalin
Buculei Ionut
Dinu Stefan
Jarda Vasile
Mazilu Marius
Olareanu Cornel
De tras la sorti: Stratonov Valentin
Grupa A
Ciortan Florin
Bondrea Fanica
Copuzeanu Traian
Morcovescu Marian
Hangan Constantin
Lung Marius
Boanta Robert
Buculei Nucu
Gheorghita Marcel
Livadaru Marius
Nicoara Mihai
Grupa B
Andronic Laurentiu
Degeratu Stefan
Ivan Robert
Cheta Bogdan
Stan Georgica
Avasiloaie Catalin
Buculei Ionut
Dinu Stefan
Jarda Vasile
Mazilu Marius
Olareanu Cornel
De tras la sorti: Stratonov Valentin
Ultima oară modificat 22 Aug 2013, 22:45 de către StefanDinu, modificat 1 dată în total.
- Mihai Nicoara
- Mesaje: 16
- Membru din: 31 Ian 2012, 23:11
- Localitate: Suceava
- Contact:
Re: Lista achitati Cupa Rogojesti
O sa trebuiasca sa refaci grupele deoarece l-ai pus pe Robert ultimul, cu litera R. Numele e Boanta deci e al doilea dupa Avasiloaie.
- StefanDinu
- Mesaje: 2559
- Membru din: 14 Ian 2008, 16:29
- Localitate: Bucuresti
- Contact:
Re: Lista achitati Cupa Rogojesti
Mihalache scrie:O sa trebuiasca sa refaci grupele deoarece l-ai pus pe Robert ultimul, cu litera R. Numele e Boanta deci e al doilea dupa Avasiloaie.
Asa ?
- Mihai Nicoara
- Mesaje: 16
- Membru din: 31 Ian 2012, 23:11
- Localitate: Suceava
- Contact:
Re: Lista achitati Cupa Rogojesti
Da, acum sunt corecte grupele.
Și știu și cine o să mă (J)ardă!
Și știu și cine o să mă (J)ardă!
Re: Lista achitati Cupa Rogojesti
Urez tuturor participantilor "FIR INTINS" din Montreal Canada !
FISHING IS LIFE.
The rest just details!
CLUBUL DE PESCUIT SPORTIV ABREVIS
The rest just details!
CLUBUL DE PESCUIT SPORTIV ABREVIS
Înapoi la “CNS - PESCUIT DIN BARCA”
Cine este conectat
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori