Lista inscrisi Etapa 1 Cupa Herakles 2016
Lista inscrisi Etapa 1 Cupa Herakles 2016
1. Cristi Dragota - Csaba Imreh
2. Cristi Patru - Viorel Burdeti
3. Antal Piroska - Biro Ioan
4. Mircea Pintea - Marius Codarcea
5. Radu - Marc - Adi Cucea
6. Rusu Andrei - Filip Andrei
7. Postolatii Constantin - Gorev Sergei
8. Stefan Gavriloaie - Adi Singeorzan
9. Sbircea Ovidiu - Cosbuc Virgilius
10. Rares Boeriu - Florin Ciortan
11. Popovici Vasile & Cruceanu Dan
12. Schiopu Ioan & Szanto Daniel
13. Chitu Valentin & Alin Raicu
14. Andrei Riga & Traian Copuzeanu
15. Voicu George & Partener
16. Preda Mihai & Partener
17. Ionut Buculei - Andrei Blanaru
18. Razvan Maxim & Tudor Cozma
19. Alin Nedelcu & Bogdan Secara
20. Razvan Vintilescu & Mircea Teodorescu
21. Bilan Gheorghe & Bilan Romeo
22. Tinu Hangan & Sebastian Astefanesei
23. Ion Viorel & Mircea Ciobanu
24. Cristi Albu & Razvan Popa
25. Manea Costel & Manea Mihaela
26. Pop Vlad Catalin & Partener
27. Radu Vittorio & Partener
28. Lucian Nas & Dan Vasilescu
29. Doru Somesan & Adrian Spiac
30. Adrian Ghergulescu & Adrian Pichler
31. Fane Bondrea & Bogdan Cheta
32. Laurentiu Andronic & Marian Morcovescu
33. Grigore Onelian & Ciprian Lazar
34. Viorel Petrica & Mihai Sofonea
35. Elvis Vigu & Lakatus George
36. Leontin Rusu - Anastasiu Florin
37. Gologan Ifim - Dargos Ionita
38. Sorin Condratov - Dorin Popa
39. Gabriel Zamfir - Alexandru Dima
40. Cristian Buliga- Lica Ovidiu Alin
41. Ioana Parlog - Stan Georgica
42. Catalin Avasiloaie & Vasile Jarda
43. Catalin Lungu & Mihai Izarian
44. Mocanu Razvan & Casandroiu Razvan
45. Voicu Florin & Ion Dumitru
46. Calance Pavel & Popescu Cristian
47. Eugen German & Petre German
48. Stefanescu Eduard
49. Octavian Torescu & Adrian Culea
50. Robert Boanta
51. Luigi Ionescu & Mihai Ionescu
52. Vali Bucovanu & Ionut Alexandru
53. Muresan Grigore & Cristi Peev
54. Cristi Anghelina & Cristi Hurjui
55. Andi Arif & Ciprian Danilov
56. Vlad Tocae & Redin Abduraman
57. Stefan Sajgo - INDIVIDUAL
2. Cristi Patru - Viorel Burdeti
3. Antal Piroska - Biro Ioan
4. Mircea Pintea - Marius Codarcea
5. Radu - Marc - Adi Cucea
6. Rusu Andrei - Filip Andrei
7. Postolatii Constantin - Gorev Sergei
8. Stefan Gavriloaie - Adi Singeorzan
9. Sbircea Ovidiu - Cosbuc Virgilius
10. Rares Boeriu - Florin Ciortan
11. Popovici Vasile & Cruceanu Dan
12. Schiopu Ioan & Szanto Daniel
13. Chitu Valentin & Alin Raicu
14. Andrei Riga & Traian Copuzeanu
15. Voicu George & Partener
16. Preda Mihai & Partener
17. Ionut Buculei - Andrei Blanaru
18. Razvan Maxim & Tudor Cozma
19. Alin Nedelcu & Bogdan Secara
20. Razvan Vintilescu & Mircea Teodorescu
21. Bilan Gheorghe & Bilan Romeo
22. Tinu Hangan & Sebastian Astefanesei
23. Ion Viorel & Mircea Ciobanu
24. Cristi Albu & Razvan Popa
25. Manea Costel & Manea Mihaela
26. Pop Vlad Catalin & Partener
27. Radu Vittorio & Partener
28. Lucian Nas & Dan Vasilescu
29. Doru Somesan & Adrian Spiac
30. Adrian Ghergulescu & Adrian Pichler
31. Fane Bondrea & Bogdan Cheta
32. Laurentiu Andronic & Marian Morcovescu
33. Grigore Onelian & Ciprian Lazar
34. Viorel Petrica & Mihai Sofonea
35. Elvis Vigu & Lakatus George
36. Leontin Rusu - Anastasiu Florin
37. Gologan Ifim - Dargos Ionita
38. Sorin Condratov - Dorin Popa
39. Gabriel Zamfir - Alexandru Dima
40. Cristian Buliga- Lica Ovidiu Alin
41. Ioana Parlog - Stan Georgica
42. Catalin Avasiloaie & Vasile Jarda
43. Catalin Lungu & Mihai Izarian
44. Mocanu Razvan & Casandroiu Razvan
45. Voicu Florin & Ion Dumitru
46. Calance Pavel & Popescu Cristian
47. Eugen German & Petre German
48. Stefanescu Eduard
49. Octavian Torescu & Adrian Culea
50. Robert Boanta
51. Luigi Ionescu & Mihai Ionescu
52. Vali Bucovanu & Ionut Alexandru
53. Muresan Grigore & Cristi Peev
54. Cristi Anghelina & Cristi Hurjui
55. Andi Arif & Ciprian Danilov
56. Vlad Tocae & Redin Abduraman
57. Stefan Sajgo - INDIVIDUAL
Ultima oară modificat 15 Iun 2016, 14:15 de către Rares, modificat de 19 ori în total.
Re: Lista inscrisi Etapa 1 Cupa Herakles 2016
Buna ziua
Primiti si pe noi?
Doua echipe din Moldova
Rusu Andrei - Filip Andrei
Postolatii Constantin - Gorev Sergei
Primiti si pe noi?
Doua echipe din Moldova
Rusu Andrei - Filip Andrei
Postolatii Constantin - Gorev Sergei
-
- Mesaje: 205
- Membru din: 15 Apr 2009, 21:31
-
- Mesaje: 205
- Membru din: 15 Apr 2009, 21:31
Re: Lista inscrisi Etapa 1 Cupa Herakles 2016
Citeva detalii:
Aceasta etapa va fi filmata integral si difuzata pe TVR , respectiv Pescar Hoinar, prezentator Victor Tarus.
Deasemenea, Dl Adrian Suhan de la Aerial View va afectua filmari si fotografii aeriene in siguranta cu quadcoptere, sau altfel spus, drone, imagini care vor fi prezentate atit in cadrul emisiuni cit si clipuri video online.
Se va filma cu mai multe camere din diferite unghiuri si zone.
Arbitrii vor avea in dotare camere video, astfel ca vor asigura filmarea masuratorilor si completarea fiselor pt a nu exista nici un dubiu in privinta capturilor.
Toate ambarcatiunile vor fi dotate cu GPS-uri si vor fi monitorizate pe toata durata concursului de catre firma Nexus.
Conform regulamentului, primele 15 echipe (in ordinea clasamentului 2015) vor avea obligatia sa aibe in dotare camere video, astfel incit sa poata filma prinderea capturilor pe toata durata concursului.
Deasemenea LRS, va pune la dispozitie minim 10 camere video care vor fi montate pe ambarcatiuni.
Dorim ca aceasta etapa sa se desfasoare cit mai transparent, si sa asiguram o imagine si o mediatizare cit mai buna.
Avind in vedere toate aceste aspecte, rugam toti participantii sa aibe un comportament decent, sa nu aibe un limbaj vulgar, si gesturi obscene(vezi regulament ), sa dea voie cameramanilor sa se apropie la o distanta suficienta(in functie de posibilitate) pt a surprinde cele mai bune imagini.
Ne dam toata silinta sa iasa un concurs cit mai reusit.
Va multumim.
Aceasta etapa va fi filmata integral si difuzata pe TVR , respectiv Pescar Hoinar, prezentator Victor Tarus.
Deasemenea, Dl Adrian Suhan de la Aerial View va afectua filmari si fotografii aeriene in siguranta cu quadcoptere, sau altfel spus, drone, imagini care vor fi prezentate atit in cadrul emisiuni cit si clipuri video online.
Se va filma cu mai multe camere din diferite unghiuri si zone.
Arbitrii vor avea in dotare camere video, astfel ca vor asigura filmarea masuratorilor si completarea fiselor pt a nu exista nici un dubiu in privinta capturilor.
Toate ambarcatiunile vor fi dotate cu GPS-uri si vor fi monitorizate pe toata durata concursului de catre firma Nexus.
Conform regulamentului, primele 15 echipe (in ordinea clasamentului 2015) vor avea obligatia sa aibe in dotare camere video, astfel incit sa poata filma prinderea capturilor pe toata durata concursului.
Deasemenea LRS, va pune la dispozitie minim 10 camere video care vor fi montate pe ambarcatiuni.
Dorim ca aceasta etapa sa se desfasoare cit mai transparent, si sa asiguram o imagine si o mediatizare cit mai buna.
Avind in vedere toate aceste aspecte, rugam toti participantii sa aibe un comportament decent, sa nu aibe un limbaj vulgar, si gesturi obscene(vezi regulament ), sa dea voie cameramanilor sa se apropie la o distanta suficienta(in functie de posibilitate) pt a surprinde cele mai bune imagini.
Ne dam toata silinta sa iasa un concurs cit mai reusit.
Va multumim.
Cristi Dragota - Transilvania Pike club
-
- Mesaje: 205
- Membru din: 15 Apr 2009, 21:31
Re: Lista inscrisi Etapa 1 Cupa Herakles 2016
Rugam pe toti cei care vor sa se inscrie la acest conncurs, sa-si anunte participarea cit mai curind, deoarece trebuie sa stim cu aproximatie cite persoane o sa fie, pentru a anunta autoritatile locale, GPS-uri, masa taraneasca (palinca), etc.
Multumesc.
Multumesc.
Cristi Dragota - Transilvania Pike club
Re: Lista inscrisi Etapa 1 Cupa Herakles 2016
Din Sibiu au plătit astăzi 24.05.2016, ora 10:35 independenţii:
1. CRUCEANU DAN + POPOVICI CIPRIAN
2. ŞCHIOPU COSMIN + SZANTO DANIEL
1. CRUCEANU DAN + POPOVICI CIPRIAN
2. ŞCHIOPU COSMIN + SZANTO DANIEL
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
-
- Mesaje: 1
- Membru din: 29 Oct 2015, 15:35
Re: Lista inscrisi Etapa 1 Cupa Herakles 2016
Salutare,
Participam cu drag si noi. Valentin Chitu - Alin Raicu
Cu salutari.
Participam cu drag si noi. Valentin Chitu - Alin Raicu
Cu salutari.
- m.teodorescu
- Mesaje: 262
- Membru din: 25 Ian 2008, 16:19
- Contact:
Re: Lista inscrisi Etapa 1 Cupa Herakles 2016
cristipescar scrie:Rugam pe toti cei care vor sa se inscrie la acest conncurs, sa-si anunte participarea cit mai curind, deoarece trebuie sa stim cu aproximatie cite persoane o sa fie, pentru a anunta autoritatile locale, GPS-uri, masa taraneasca (palinca), etc.
Multumesc.
Salut Cristi,
Aqua Fishing Club va participa cu 3 echipe.
Mersi
Mircea Teodorescu
www.afc.org.ro
www.afc.org.ro
Re: Lista inscrisi Etapa 1 Cupa Herakles 2016
Ionut Buculei
Re: Lista inscrisi Etapa 1 Cupa Herakles 2016
Anunț cu mare placere ca Delta Spinning Club va avea 6 echipaje înscrise în concurs. Voi reveni cu detalii,și cu numele participanților.
Ultima oară modificat 03 Iun 2016, 09:59 de către twister, modificat de 2 ori în total.
Gabi Zamfir, member of Delta Spinning Club
FAIR PLAY FIRST !
FAIR PLAY FIRST !
-
- Mesaje: 205
- Membru din: 15 Apr 2009, 21:31
Re: Lista inscrisi Etapa 1 Cupa Herakles 2016
Se pare ca vor fi multe echipe noi..
E de bine
E de bine
Cristi Dragota - Transilvania Pike club
Re: Lista inscrisi Etapa 1 Cupa Herakles 2016
Bucovina va perticipa cu 3 echipe si un individual !
Re: Lista inscrisi Etapa 1 Cupa Herakles 2016
Din partea PeApa.ro vor participa 4 echipe:
1. Traian COPUZEANU - Andrei RIGA
2. Adrian GHERGULESCU - Adrian PICHLER
3. Constantin HANGAN - Sebastian ASTEFANESEI
4. Redin ABDURAMAN - Vlad TOCAE
1. Traian COPUZEANU - Andrei RIGA
2. Adrian GHERGULESCU - Adrian PICHLER
3. Constantin HANGAN - Sebastian ASTEFANESEI
4. Redin ABDURAMAN - Vlad TOCAE
Robert Ivan
PeApa.ro
PeApa.ro
-
- Mesaje: 205
- Membru din: 15 Apr 2009, 21:31
Re: Lista inscrisi Etapa 1 Cupa Herakles 2016
Citeva detalii :
Toate ambarcatiunile vor fi dotate cu GPS-uri si vor fi monitorizate pe toata durata concursului de catre firma Nexus.
Astfel ca, vineri 17 iunie 2016 in intervalul orar 13 - 21, cei de la Nexus vor monta GPS-uri pe ambarcatiuni la Complex Egreta - Hidroturism.
Rugam toti participanti sa se prezinte in acest interval (in functie de posibilitati) pt a fi montate , in asa fel incit sa se evite aglomerarea de ambarcatiuni si nu va lasati pt ultima ora ...
Cei care nu se prezinta pt montare, nu vor participa.
Toate ambarcatiunile vor fi dotate cu GPS-uri si vor fi monitorizate pe toata durata concursului de catre firma Nexus.
Astfel ca, vineri 17 iunie 2016 in intervalul orar 13 - 21, cei de la Nexus vor monta GPS-uri pe ambarcatiuni la Complex Egreta - Hidroturism.
Rugam toti participanti sa se prezinte in acest interval (in functie de posibilitati) pt a fi montate , in asa fel incit sa se evite aglomerarea de ambarcatiuni si nu va lasati pt ultima ora ...
Cei care nu se prezinta pt montare, nu vor participa.
Cristi Dragota - Transilvania Pike club
Re: Lista inscrisi Etapa 1 Cupa Herakles 2016
Delta Spinning a finalizat lista cu echipele care vor participa la Cupa Heracles 2016:
1) Leontin Rusu & Florin Anastasiu
2) Sorin Condratov & Kalasnicov
3) Georgica Stan & Ioana Parlog
4) Ifim Gologan & Dragos Ionita
5) Cristian Buliga & Lica Ovidiu Alin
6) Gabi Zamfir & Alex Dima
1) Leontin Rusu & Florin Anastasiu
2) Sorin Condratov & Kalasnicov
3) Georgica Stan & Ioana Parlog
4) Ifim Gologan & Dragos Ionita
5) Cristian Buliga & Lica Ovidiu Alin
6) Gabi Zamfir & Alex Dima
Gabi Zamfir, member of Delta Spinning Club
FAIR PLAY FIRST !
FAIR PLAY FIRST !
Înapoi la “CNS ALRS - PESCUIT DIN BARCA”
Cine este conectat
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori