Validare castigatori etapa Bicaz

LRS - CAMPIONATUL NATIONAL DE SPINNING 2017 - PESCUIT DIN BARCA
Avatar utilizator
cristi.albu
Site Admin
Mesaje: 1510
Membru din: 14 Ian 2008, 13:50
Localitate: LRS
Contact:

Re: Validare castigatori etapa Bicaz

Mesajde cristi.albu » 28 Aug 2018, 00:11

In parte, vad ca ai inteles ce am zis eu. Ca sa intre ceva in dezbatere pt regulament TREBUIE sa vina de la un club membru LRS. Asa e acum si nu cred ca gresesc. Ca fiecare poate sa scrie o opinie, mai ales oameni care sustin fenomenul prin participare, evident ca e de preferat, insa sa o faca argumentat, nu cu "cacatul" in gura si mana la oaie. In rest, o abordare pe langa subiect, cu trimiteri la PSD si inteligenta. Numai ca unii dintre noi, astia pe care altii dintre voi ii acuzati ca au interese, suntem de multa vreme pe aici pe forum si prin LRS si ne-am cam tabacit cu genul asta de abordare. Asa cum am scris si mai sus, polemici au fost dintotdeauna, dar acum deja s-a ajuns cam departe.

Avatar utilizator
Sabin Buzatu
Mesaje: 150
Membru din: 26 Sep 2008, 14:30

Re: Validare castigatori etapa Bicaz

Mesajde Sabin Buzatu » 28 Aug 2018, 06:04

Pai atunci hai tata sa inchidem taraba ca s- a ajuns prea departe. Ce zici Cristi, te bagi?

Avatar utilizator
cristi.albu
Site Admin
Mesaje: 1510
Membru din: 14 Ian 2008, 13:50
Localitate: LRS
Contact:

Re: Validare castigatori etapa Bicaz

Mesajde cristi.albu » 28 Aug 2018, 08:14

Sabin Buzatu scrie:Pai atunci hai tata sa inchidem taraba ca s- a ajuns prea departe. Ce zici Cristi, te bagi?

S-a ajuns prea departe cu modalitatea de "dialog". Discutii trebuie sa fie, dar purtate serios. Eu raman sa sting lumina.

tofancc
Mesaje: 12
Membru din: 05 Feb 2012, 00:18

Re: Validare castigatori etapa Bicaz

Mesajde tofancc » 28 Aug 2018, 15:12

deci cu CMMC ul cum ramane ?
pe clasament vad ca nu e trecut cu rosu ! Deci ramane valid?

TEO
Mesaje: 496
Membru din: 16 Mai 2010, 21:47

Re: Validare castigatori etapa Bicaz

Mesajde TEO » 28 Aug 2018, 16:01

2-10 proba

Liviu Fratila
Mesaje: 27
Membru din: 28 Apr 2017, 19:01

Re: Validare castigatori etapa Bicaz

Mesajde Liviu Fratila » 28 Aug 2018, 17:27

Tipul ăla cu nenumărate prezențe in concursuri, cu un palmares de invidiat si’o vitrina deosebit de plina de trofee a fost foarte clar in exprimare. Nu vă convine? Stați acasă.
Altfel vă dă cu capu’ de marginea forumului cum da cu peștii de marginea bărcii la ore de maximă audiența.
Deci, ciocu’ mic.

TEO
Mesaje: 496
Membru din: 16 Mai 2010, 21:47

Re: Validare castigatori etapa Bicaz

Mesajde TEO » 28 Aug 2018, 23:19

S.a inchis taraba aici...
Pt.cunoscatori s.a mutat pe circul foamei ....

TEO
Mesaje: 496
Membru din: 16 Mai 2010, 21:47

Re: Validare castigatori etapa Bicaz

Mesajde TEO » 28 Aug 2018, 23:30

Sunt convins ca sunt multi care stau pe margine și se amuza, fiecare vede din punctul lui de vedere ,interes samd ,ideea este sa avem regulamente care sa nu fim nevoiți să le schimbam in timpul jocului si sa fie respectate de toată lumea si aplicate la toata lumea ..
Noapte bună !

sorin
Mesaje: 1041
Membru din: 15 Ian 2008, 18:08
Localitate: bucuresti

Re: Validare castigatori etapa Bicaz

Mesajde sorin » 29 Aug 2018, 15:06


SorinD
Mesaje: 9
Membru din: 01 Aug 2018, 14:12

Re: Validare castigatori etapa Bicaz

Mesajde SorinD » 29 Aug 2018, 17:42

ma miram de ce 5, respectiv, sase pcte penalizare, in loc de zece, pana acum cateva zile.
saptamana viitoare vor avea PLUS zece, daune morale :))
penibili...

TEO
Mesaje: 496
Membru din: 16 Mai 2010, 21:47

Re: Validare castigatori etapa Bicaz

Mesajde TEO » 29 Aug 2018, 19:10

Eu ma retrag,cred ca am fost destul de vocal ca sa spun asa ,sunt altii care fac regulamente in LRS care cu siguranță au văzut ce s.a scris pe forum .
Daca vor sa tina cont de anumite lucruri ar fi ok ,sper sa nu ne mai întâlnim cu situații de genul in care avem un podium si un CMMC după care avem alt podium si alt CMMC.....,este caraghios.
O zi bună.

Paul Munteanu
Mesaje: 14
Membru din: 01 Sep 2013, 15:32

Re: Validare castigatori etapa Bicaz

Mesajde Paul Munteanu » 09 Sep 2018, 22:24

Buna seara,

Interesante discutii pe forum.
Fratila esti number one. Bravo. Imi place cum scrii.
Mariane nu te lasa. Aplica legea.
Piticule Buzatule marinarule baga tare si inchide taraba.
Nu am intervenit pana acu din respect pentru valorile pescuitului romanesc din barca la spinning.
Insa am o intrebare.

Unii dintre voi ati aplicat regulamentul LRS in n ultimii 7 ani unoeri dur vezi cazul Paco.

Cand pot prezenta o proba frumoasa din anul 2017 cu barca de concurs nr 2 la etapa din delta , DAR fara sa mi se fure laptopul sau telefonul cum am vazut ca se intampla la unele competitii din Romania de pescuit?

O seara frumoasa

Paul Munteanu


Înapoi la “CNS ALRS - PESCUIT DIN BARCA”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 17 vizitatori