Discuții constructive

LRS - CAMPIONATUL NATIONAL DE SPINNING 2017 - PESCUIT DIN BARCA
ciprian h
Mesaje: 19
Membru din: 28 Noi 2019, 12:49

Discuții constructive

Mesajde ciprian h » 16 Oct 2021, 00:11

Va Invit sa puneți propuneri de îmbunătățire Regulament, Statut sau orice considerati util

Viorel.
Mesaje: 43
Membru din: 27 Mar 2013, 16:31

Re: Discuții constructive

Mesajde Viorel. » 17 Oct 2021, 10:00

Salut
Multumesc Ciprian pt topic. E pt prima oara cand particularii pot scrie ceva si sper ca si cluburile care voteaza sa tina cont de parerile noastre.
Am sa scriu mai jos ce cred eu ca ar trebui schimbat ca sa imbunatatiti regulamentul LRS
1-inspirati-va sau copiati regulamentele din predator tour,predator challenge,Kopyto Trophy cu privire la sistemul de punctare al pestilor. Campionatul s-a transformat in unul de vanat bibanusi!
-distanta dintre barci de 100 m
-nickname in aplicatie. Aici chiar nu vad de ce nu se vrea. Poate doar daca unora le place calaritul!
-taxele de concurs mie unul mi se par mari. Premiile sa fie date de sponsori nu si din taxa,nu facem braile.
-angajati persoane sau firma care sa organizeze etapele.Sigur LRS iese mai bine financiar decat daca organizeaza cluburile. Eliminati astfel orice subiectivism din partea cluburilor si orice indoiala din partea participantilor!
Sigur sunt multe lucruri constructive de care ar trebui ca cei care voteaza sa tina cont si astfel Lrs sa capete incredere si lumea sa vina in numar cat mai mare la etape.

TEO
Mesaje: 496
Membru din: 16 Mai 2010, 21:47

Re: Discuții constructive

Mesajde TEO » 18 Oct 2021, 07:50

Salut :mrgreen:
Propunere :
1.Organizatorul etapei de concurs trebuie sa prezinte bilantul financiar in termen de o saptamana de zile de la terminarea etapei , documentul trebuie postat pe site-ul LRS pe un topic public .


Înapoi la “CNS ALRS - PESCUIT DIN BARCA”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori