Trofeul Somes Apahida Jucu spinning de pe mal

concursuri de spinning, altele decat cele organizate sub sigla LRS
Avatar utilizator
ovidiu14
Mesaje: 1261
Membru din: 15 Ian 2008, 12:41
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Trofeul Somes Apahida Jucu spinning de pe mal

Mesajde ovidiu14 » 30 Aug 2010, 08:27

eu as fi dispus sa trec la mal , n-am bani de torquedoo si is satul de unele lacune si marshavii din sistemul actual de barca, sa nu ma intrebati care ca le stiti voi de le discutati pe privat, nu tre sa-mi bat io capu cu obrazu gros al unora, desi mi-as bate o buca ca poate s-ar mai cizela unii



eu as fi dispus sa te aud si explicand in detaliu

lacunele , dar mai ales marsaviile ... in plusdaca performanta ta sufera datorita lipsei motorului torqeedo la fel de dispus as fi sa le numim altfel numa sa te simti bine :P
Ovidiu Ristivan
Daca accepti orice , asteapta-te la orice !

CLUBUL SPORTIV AL PESCARILOR DE RAPITORI

Avatar utilizator
marius mazilu
Mesaje: 568
Membru din: 04 Mar 2009, 20:59
Localitate: Brasov

Re: Trofeul Somes Apahida Jucu spinning de pe mal

Mesajde marius mazilu » 30 Aug 2010, 22:57

ovidiu14 scrie:
eu as fi dispus sa trec la mal , n-am bani de torquedoo si is satul de unele lacune si marshavii din sistemul actual de barca, sa nu ma intrebati care ca le stiti voi de le discutati pe privat, nu tre sa-mi bat io capu cu obrazu gros al unora, desi mi-as bate o buca ca poate s-ar mai cizela unii



eu as fi dispus sa te aud si explicand in detaliu

lacunele , dar mai ales marsaviile ... in plusdaca performanta ta sufera datorita lipsei motorului torqeedo la fel de dispus as fi sa le numim altfel numa sa te simti bine :P


ovidiu o sa revin cu detalii, momentan sunt prins cu niste treburi si am de scris si un post pe forumul AVP vis-a-vis de etapa de la Siriu(sper sa imi fac timp maine), asta e tot o lacuna si marshavie si nu as baga mana in foc sa nu fie cu largul concurs al unor cluburi ....

P.S. @Vasile Pop, ma refeream ca se prind pesti mai putini din experienta extra-competitionala :lol: ce e drept vizez specii gen avat,somn si stiuca de pe mal si prea rar salau, clean sau pastrav, asa ca ma pot convinge la un concurs de genul daca ultimele doua specii ofera o rata buna de prindere de pe mal
Let the pike survive, put it back alive ;)
http://www.bscteam.ro

Avatar utilizator
ovidiu14
Mesaje: 1261
Membru din: 15 Ian 2008, 12:41
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Trofeul Somes Apahida Jucu spinning de pe mal

Mesajde ovidiu14 » 31 Aug 2010, 07:35

marius nu trebuie sa te chinui daca te simti persecutat de unele cluburi si de "marsaviile" lor :)
Ovidiu Ristivan
Daca accepti orice , asteapta-te la orice !

CLUBUL SPORTIV AL PESCARILOR DE RAPITORI


Înapoi la “ALTE COMPETITII”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori